Páskovanie na DAN karate

Daniel Baran

V priestoroch nášho klubu sa uskutočnili 3.7.2021 skúšky na STV DAN Slovenskej federácie karate a bojových umení. Náš klub mal zastúpenie aj na strane komisie, aj na strane adeptov na vyšší technický stupeň. Skúšobnú komisiu viedol sensei Ľudivít Divinec, 8. Dan karate, 4. Dan kobudo, technický riaditeľ Federácie a ako člen komisie bol sensei Henrich Kreuzer, 7. Dan karate, 3. Dan kobudo. Celé skúšky viedol sensei Daniel Baran, 5. Dan karate, 1. Dan kobudo, prezident SFKaBU.

Adeptmi na vyšší technický stupeň z nášho klubu boli Peter Gatial, 2. Dan, predseda TJ BUDO Bratislava a Peter Babnič, 2. Dan. Obaja skúšky zvládli a získali 3. Dan karate. Gratulujeme im!

Okrem nich sa skúšok zúčastnili i členovia TJ BUDO Bratislava, ktorí získali 1. DAN: Lucia Horváthová Roman Lauko Ivo Bednár Martin Naňo.

Taktiež gratulujeme!!!