Letné klubové sústredenie

Daniel Baran

Vážení členovia klubu,

týmto si Vás dovoľujeme informovať o plánovanom organizovaní letného klubového sústredenia. V termíne od 16. do 22.8.2020 sa chceme vrátiť k tradícii spred viacerých rokov, kedy náš klub pravidelne organizoval letné sústredenia. Tohtoročné by sa uskutočnilo pri Novej Bani, v rekreačnom zariadení Branko. Všetky detaily budú známe na konci budúceho týždňa, po osobnej návšteve zariadenia.

Sústredenie spoluorganizujeme s ŠK Karate Dojo Stupava a bude otvorené pre ďalšie kluby v rámci našej Federácie. Počas sústredenia sa plánujú dvojfázové tréningy pod vedením senseia Divinca a Kreuzera. Počas sústredenia budú naplánované i špeciálne tréningy výlučne pre trénerov, resp. pre vyššie technické stupne v karate a kobudo.

Tréningy budú pozostávať z:

  • karate (kata, kumite, bunkai, oki kumite)
  • kobudo (práca so všetkými zbraňami nášho systému, kata, bunkai, partner tréning)
  • sebaobrana (vychádzajúc z princípov okinawského karate)
  • kondičná príprava (posilňovanie telom a iné techniky).

Tréneri: sensei Divinec, 8. Dan karate, 4. Dan kobudo sensei Kreuzer, 7. Dan karate, 3. Dan kobudo sensei Baran, 5. Dan karate, 1. Dan kobudo sensei Talacko, 3. Dan karate, 3. Dan kobudo sensei Kotásek, 3. Dan karate, 1. Dan kobudo

V prípade, že máte záujem, predbežne si rezervujte tento termín (ideálne celý pobyt, min. 2 noci). Viac informácií Vám pošleme po 15.6.2020.

Okrem tréningov sa naplánujú aj ďalšie aktivity, ktoré ponúka rekreačné zariadenie a okolie Novej Bane (výlety, turistika, súťaže, grilovačka...)

Viac informácií na tréningoch.

S pozdravom

Henrich Kreuzer Daniel Baran